Hes İlaç Hakkımızda - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
Hakkımızda

 

Hes İlaç, 2015 yılında sağlık alanında tüketicilere katkısız ve doğal içerikli ürünler sunmak üzere kuruldu.


Mesleki olarak yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikim ile üretilen ilk ürünler 2015 yılında piyasaya sürüldü. Bu ürünleri, alanında yenilikçi ve öncü ürünler takip ediyor.
Aradan geçen yıllar içerisinde ürün portföyümüzü ve pazar payımızı genişleterek 50’ye yakın ürün çeşidine ulaştık.


İnsan sağlığını destek amaçlı ürünlerimizi, son tüketiciye sunuyor olmanın bilinci ve sorumluluğu ile her zaman kaliteli ve doğal olanı sunmayı hedef olarak belirlerken, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.


Ürünlerimizde insan sağlığına zarar verecek ya da olumsuz etki edecek hiçbir bileşene yer vermiyoruz. Patentli ham madde kullanıyor ve helal kuralları çerçevesinde birleştiriyoruz.
Her gün yenilenen teknoloji ile üretim prosesimizi geliştiriyor, doğadan aldığımız ilhamla da yenilikçi ve özgün ürünler üreterek sağlığınıza hediye ediyoruz.


Kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü sizlere sunmuyor ve ürün kalitemizi üstün tutuyoruz.
Geçmişten geleceğe yürüdüğümüz bu yolda bize eşlik ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.
Hes İlaç olarak biz, sizin için her zaman alanında öncü ürünler üretmeye devam edeceğiz…

 

Vizyonumuz


Kuruluşumuzdaki amacın gereklerini yerine getirerek; Türkiye pazarında yarattığımız değerler ile sürdürülebilir büyümeyi koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir OTC firması olmak.


İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekibimiz ile sektörde öncü besin takviyeleri üreterek, tüketicilerin ilk tercih ettiği OTC firması olarak edindiğimiz başarıyı; kalıcı kılmak ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


Misyonumuz


Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun; koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, modern tıbbın imkanları ile geliştirerek insanlığın hizmetine sunmak.


İçinde olduğumuz sektör, şirkette çalışan insanlara hissettirdiğimiz bağlılık, faaliyet gösterdiğimiz toplumlar, ürünlerimizi satın alan tüketicilere karşı sahip olduğumuz hizmet kültürü ile insan hayatına değer katacak çözümler üreterek çözüm odağında bulunmak.