Dermavia Kükürtlü Yüz ve Vücut Yıkama Jeli 200 Ml - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Dermavia Kükürtlü Yüz ve Vücut Yıkama Jeli 200 Ml
Marka

Dermavia Kükürtlü Yüz ve Vücut Yıkama Jeli, cildin yapısına zarar vermeden cildi nazikçe temizler. İçeriğindeki Kükürt ve Tea Trea Oil ile cildin sebum dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Panthenol ile, banyo sırasında cildinizin nemlenmesini sağlar.

DERMAVIA KÜKÜRTLÜ YÜZ VE VÜCUT YIKAMA JELİ

 

Dermavia Kükürtlü Yüz ve Vücut Yıkama Jeli, cildin yapısına zarar vermeden cildi nazikçe temizler. İçeriğindeki Kükürt ve Tea Trea Oil İle cildin sebum dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Panthenol ile, banyo sırasında cildinizin nemlenmesini sağlar.

 

KULLANIM ŞEKLİ:

Duşta veya banyoda nemli cilde uygulayınız köpürterek masaj yaptıktan sonra iyice durulayınız.

 

 

UYARILAR:

Harici kullanım içindir. Maddelerden herhangi birine karşı alerji gelişirse kullanımı durdurunuz. Bütünlüğü bozulmuş ve açık yara halindeki cilt üzerinde kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında  saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Son kullanım tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.

 

İÇİNDEKİLER:

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Sulfur, Chamomilla Recutita Flower Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Panthenol, Zinc Pca, Phenoxyethanol, Allantoin, Ethylhexylglycerin

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!