Pro-MultiFlex Collagen - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Pro-MultiFlex Collagen
Marka

Elastin, Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda

VIAPECIA PRO-MULTIFLEX

KOLAJEN

Elastin, Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda

HİDROLİZE KOLAJEN PEPTİTLERİ

 

KULLANIM BİLGİSİ: 18 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Günde 1 Ölçeğin 200 ml suda çözündürülerek tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

UYARI: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.  İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. “18 yaş altı bireylerde kullanılmaz.” Ve “Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.” 25°C altında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

BİLEŞENLER : Hidrolize Kolajen (Tip I ve Tip III), Metilsülfonilmetan, Hidrolize elastin, Hyaluronik asit, L-askorbik asit, Aroma Verici: Ananas aroması, Topaklanmayı önleyici: Trikalsiyum fosfat (E 341(iii)), Çinko sülfat, Nikotinamid, Doğası Değiştirilmemiş Kolajen Tip II, D-α-tokoferol, Koenzim Q 10, Akgünlük ekstresi, Glutatyon, D-pantotenat, kalsiyum, Tat verici: Stevya, Beta karoten, D-biotin, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol: Maltodekstrin (Taşıyıcı) & Vitamin D3, Sodyum selenit, Metilkobalamin.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!