Viapecia Elderberry Gummy - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Elderberry Gummy

VIAPECIA KARA MÜRVER GUMMIES

Bağışıklık Sistemi, Bronşit, Öksürük, Üst solunum yolu enfeksiyonlar gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olmak.

VIAPECIA KARA MÜRVER GUMMIES

Bağışıklık Sistemi, Bronşit, Öksürük, Üst solunum yolu enfeksiyonlar gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olmak.

 

İNULİN

Inülin, şeker ya da karbonhidrat kalorisinin %75’ini ve yağ enerjisinin %33’ünü içerir. Bağırsak bakterilerinin artmalarını sağlarken, aynı zamanda kalsiyum ve magnezyum emilimini arttırır. Besinsel olarak, çözünebilir bir liftir ve genellikle prebiyotik olarak görülür.

 

KARA MÜRVER

Kara mürver içeriğindeki zengin A ve C vitaminleri sayesinde antiinflamatuar aktivite gösterir. Meyvesine rengini veren antosiyanin pigmenti iltihabı tetikleyen serbest radikallerle savaşarak boğaz ağrıları başta olmak üzere solunum yolundaki enfeksiyonların hafifletilmesine katkıda bulunur.

 

L-ASKORBİK ASİT

Askorbik asit, halk dilinde C vitamini olarak bilinir. Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin gruplarının arasında yer alıyor. Sindirim sisteminin çalışmasına ve vücudun tüm genelinde etkili bir vitamin türüdür.

 

ÇİNKO

Bağışıklık sistemini desteklemek, saç, tırnak, cilt sağlığına katkıda bulunmak, kemik mineral yoğunluğunu artırmak, antioksidan etkinlik göstermek, göz hastalıklarının tedavisine destek olmak gibi birçok fonksiyonu bulunur.

 

EKİNEZYA

Bitki uzmanları ekinezyanın, soğuk algınlığının ve gribin süresini kısattığını ve ateş, öksürük, boğaz ağrısı gibi rahatsızlıkların semptomlarını hafiflettiğini saptamışlardır. Ekinezya aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudun enfeksiyonlara karşı direncini arttırmak amacıyla da kullanılır.

 

VİTAMİN D3

Vücutta doğru seviyede D vitamini, yeterli kalsiyum ve fosfora sahip olmak, güçlü kemikler oluşturmak ve korumak açısından önem taşır. D vitamini, raşitizm gibi kemik bozukluklarını tedavi etmek ve önlemek için kullanılır.

 

BİLEŞENLER: Sığır Jelatini, Şeker, inulin, Pektin (E440), Sodyum Sitrat (E 331), Sitrik Asit (E 330), Malik Asit (E296), Deyonize Su, Kara Mürver Ekstresi, Doğal Elma Aroması, L-Askorbik Asit, Pancar Kökü Kırmızısı, Betanin (E 162), Çinko Bisglisinat,  Ekinezya Ekstresi, Kolekalsiferol (  Maltodekstrin + Vitamin D3)

 

Kullanım Bilgisi: 11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Sabah-Akşam 1’er tablet (Günde 2 Tablet) tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Uyarı: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!