Viapecia Pro-5htp Complex - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-5htp Complex
Marka
:  

VIAPECIA PRO-5 HTP COMPLEX

Duygu Durum Bozukluğu, Endişe, Stres, Uyku Düzeni, Sigara Bırakma Evresi, Bitkisel Antidepresan, Diyet

VIAPECIA PRO-5 HTP COMPLEX

Duygu Durum Bozukluğu, Endişe, Stres, Uyku Düzeni, Sigara Bırakma Evresi, Bitkisel Antidepresan, Diyet

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 kapsülün, tercihen yemeklerden önce 1 bardak su (200 ml) ile tüketilmesi tavsiye edilir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

 

BİLEŞENLER:

Mannitol, 5-Hidroksitriptofan, Kedi Otu Kök Ekstresi (Valerian), Hidroksipropilmetilselüloz, Lactobacillus aAcidophilus, Magnezyum Hidroksit (Magnezyum Kaynağı) Magnezyum, Piridoksin hidroklorür, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470b), Silikondioksit (E 551)

 

 

5 HTP (5 Hidroksitriptofan)

5-HTP gıda takviyeleri beyindeki serotonin seviyelerini yükseltmeye yardımcı olur. Serotonin, ruh hali ve davranışı düzenlemeye yardımcı olduğundan, 5-HTP uyku, ruh hali, kaygı, iştah ve ağrı hissi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.

 

KEDİ OTU KÖK EKSTRESİ

İnsanlar genellikle uyku bozuklukları, özellikle uykusuzluk için kediotu kullanırlar. Kediotu ayrıca kaygı, stres ve diğer birçok durum için kullanılır,

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Yaygın ve popüler bir probiyotik bakteridir. Kolesterolü düşürmek, bağırsak sağlığını iyileştirmek ve alerjileri bastırmak için kullanılmıştır.

 

VITAMIN B6

B6 vitamini, insan vücudunda 100’den fazla biyolojik reaksiyonun gerçekleşmesi için gerekli olan bir mikro besin ögesidir. Beyin fonksiyonları üzerinde önemli etkileri bulunan B6 vitamini, sinirsel iletimi sağlayan nörotransmitterlerin üretimi için gereklidir.

 

MAGNEZYUM

Magnezyum temel işlevini, %40’ının bulunduğu kan ve kas sistemlerinde gösterir. Kasların güçlenmesi, protein sentezi ve enzim sistemi aktivitesinde, hücrelerin büyümesinde ve yenilenmesinde önemli rol oynar.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!