Viapecia Pro-Berry - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Berry
Marka

Mantar, Akıntı, Kaşıntı ve İdrar Yolu Enfeksiyonları

VIAPECIA PRO-BERRY

Mantar, Akıntı, Kaşıntı ve İdrar Yolu Enfeksiyonları

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Sabah-Akşam 1’er Kapsül (Günde 2 Kapsül) tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

BİLEŞENLER:

Hacim Artırıcı: Mikrokristalin selüloz (E 460(i)), Kapsül Bileşeni: Sığır jelatini, C vitamini preperatı: L-askorbik asit - Maltodextrin (taşıyıcı), Turna yemişi ekstresi, Topaklanmayı Önleyici : Silikon dioksit (E 551) D-α-tokoferil asetat.

 

 

TURNA YEMİŞİ EKSTRESİ

Proanthocyanidin gibi çok kuvvetli antioksidanlar içeren turna yemişi, zararlı bakterilerin vücutta kalmasını engeller. • Escherichia coli (E. coli) gibi idrar yolu enfeksiyonlarına neden olan bakterilerin, mesaneyi çevreleyen epitel hücrelerin yüzeyine yapışmasını önler.

 

VİTAMİN C

C vitamini, idrarı daha asidik yapar, E. coli’nin büyümesini engeller ve bağışıklık fonksiyonunu artırır.

 

VİTAMIN E

Antioksidan özelliği sayesinde E vitamini, serbest radikallerin hücrelere zarar vermesini ve kanserleşmeye yol açmasını engeller. Bu sayede kanserin ve kardiyovasküler hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!