Viapecia Pro-Defence - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Defence
Marka

İmmun Sistem, Bağışıklık, Gribal Enfeksiyon

VIAPECIA PRO-DEFENCE

İmmun Sistem, Bağışıklık, Gribal Enfeksiyon

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için sabah ve akşam 1’er kapsül (günde 2 kapsül) tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

 

BİLEŞENLER:

C vitamini preperatı: L-askorbik asit - Maltodextrin (taşıyıcı), Beta glukan (Arpa, yulaf kaynaklı), Sığır jelatini (Kapsül Bileşeni), Arı sütü, Ekinezya ekstresi, Probiyotik Mikroorganizma: Lactobacillus Acidophilus, Çinko sülfat, Topaklanamayı Önleyici:Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470b) Topaklanmayı Önleyici:Silikon dioksit (E 551).

 

BETA GLUKAN (1,3/1,6)

Makrofajları uyarıp aktif hale getirerek bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücut direncini arttırır.

 

VITAMIN C

Akyuvarları (T lenfositler, makrofajlar) arttırarak vücut direncini güçlendirir. Antioksidan ve antiviral etki gösterir.

 

ARI SÜTÜ

Arı sütü, arı kovanlarının kraliçe hücrelerinden toplanır ve kolajen üretimini artırmak, adet öncesi ve menopoz sonrası semptomları hafifletmek ve genel sağlığı iyileştirmek için ek olarak veya cilt kremlerinde kullanılır.

 

EKINEZYA EKSTRESI

Ağrı kesici özelliği vardır,Bağışıklık sistemini güçlendirir,Enfeksiyonları önler,Detoks etkisi vardır,Vücut kırgınlığını ve halsizliği giderir,Kanserden koruma özelliği vardır.

 

ÇINKO

Çinko yüksek proliferatif kapasiteye sahip immun sistem hücreleri için elzemdir. Çinko yetersizliği, immun yanıtta baskılama, lenfopeni, timik atrofi, T,B ve doğal oldurucu(NK) hücre sayılarında azalma, notrofil, monosit ve makrofaj kemotaksisinde bozulmaya yol açar.

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Oksitosin seviyesini arttırarak yara iyileşme surecini hızlandırır. Antibiyotiğe bağlı diyarede %42 başarı sağladığı gözlenmiştir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!