Viapecia Pro- Digestroium - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro- Digestroium
Marka
:  

Kabızlık, Şişkinlik, Hazımsızlık, Mide Ağrısı, Bağırsak Florası Düzenleme, Laktaz İntöleransı, Bağışıklık

VIAPECIA PRO-DIGESTROIUM

Kabızlık, Şişkinlik, Hazımsızlık, Mide Ağrısı, Bağırsak Florası Düzenleme, Laktaz İntöleransı, Bağışıklık

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 kapsülün, tercihen yemeklerden önce 1 bardak su (200 ml) ile tüketilmesi tavsiye edilir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

BİLEŞENLER:

Hidroksipropilmetilselüloz, Maltodekstrin (Mısır kaynaklı), Amilaz, Laktaz, Zerdeçal ekstresi, Karahindiba ekstresi, Probiyotik Mikrooorganizma(Lactobacillus acidophilus), Probiyotik Mikrooorganizma(Bifidobacterium bifidum), İnulin, Fruktooligosakkarit (FOS), Probiyotik Mikrooorganizma(Bifidobacterium lactis), Probiyotik Mikrooorganizma(Lactobacillus casei), Probiyotik Mikrooorganizma(Lactobacillus Rhamnosus), Probiyotik Mikrooorganizma(Lactobacillus Salivarus), Probiyotik Mikrooorganizma(Streptococcus Thermophilus), Rezene ekstresi, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470b), Silikon Dioksit (E 551)

 

 

AMILAZ

Bitkiler aleminde de bulunan bir enzim olmakla birlikte nişastayı maltoza katalizleyen bir enzim çeşididir. Amilaz enzimi insan yapısında ise pankreas ve tükürük bezleri sindirim sistemine yardımcı olmak için üretilen bir enzimdir.

 

LAKTAZ

Süt şekeri laktozunu yıkar (laktoz intoleransı için faydalıdır)

 

ZERDEÇAL

Zerdeçal alkolün, ilaçların, radyasyonun ve karaciğere verdiği hasarlardan koruyabilir. Kadmiyum gibi ağır metalleri bağlayarak bu ağır metallerin karaciğer, böbrek, beyin gibi organlara vereceği toksik etkilere karşı koruyucu özelliği bulunur. Bağışıklık sistemini koruyucu özelliği vardır. Gastrik ülsere sebep olan Helicobacter pylori nin engellenmesi üzerine en etkin bitki seçilmiştir.

 

KARAHINDIBA

Bağırsak sisteminizde sağlıklı bir bakteri florasının büyümesini ve sürdürülmesini destekleyen bitkilerde bulunan prebiotik inülin açısından zengindir. Karahindiba özü ile mide kasılmaları ve mide içeriğinin ince bağırsağa boşaltılma oranlarında önemli bir artış olduğunu ortaya koymuştur.

 

REZENE

Kas gevşetici etkisi ile bağırsak hareketliliğini arttırır. Nefesinizin kötü kokmasına neden olan patojenleri temizleyen anti bakteriyel özellik gösterir.

 

İNULIN (PREBIYOTIK)

İnulin , laktuloz, Raftiloz , Bal gibi prebiyotiklerin Lactobacillus cinsi bakterilerle olan etkinliği karşılaştırıldığında;Kolonilerin büyüme süresini en hızlı arttıran,Bakteri etkinliği en çok olan prebiyotik INULIN olarak belirtilmiştir.

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Dünyadaki en iyi bilinen probiyotiktir. L. acidophilus, insan gastrointestinal sisteminde ve ağzında doğal olarak bulunur.K vitamini ve kemik oluşumu ve onarımında hayati bir rol oynar.L. acidophilus’un idrar yolundaki maya kaynaklı enfeksiyonların hem önlemeye hem de tedavi etmeye yardımcıdır.

 

BIFIDOBACTERIUM BIFIDUM

Bağırsak bakterilerinizin yaklaşık% 95’ini oluşturuyor, B. bifidum aslında bağırsak hücrelerine bağlanır ve bağırsaklarınızın fiziksel kaplanmasını toksinlerden veya mikroplardan korur. Bu, toksinleri ve mikropları kanınızdan uzak tutar ve sizi hasta etmenize ya da hücresel işlevi bozmasına engel olur. B. bifidum bağırsak astarınıza yapışır ve şekeri sindirmeye yardımcı olur.Ayrıca bağışıklık sisteminizi uyarırken mikropları ve toksinleri kanınızdan uzak tutar.Son zamanlarda yapılan araştırmalar, Bifidobacterium bifidum’un soğuk ve grip insidansını azalttığını göstermektedir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!