Viapecia Pro-İntim Spray - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-İntim Spray
Marka
:  

Genital Bölge Temizleme ve Koruma, Yara Koruma ve İyileştirme.

VIAPECIA INTIM SPREY

Genital Bölge Temizleme ve Koruma, Yara Koruma ve İyileştirme.

 

KULLANIM BİLGİSİ:

İstenilen bölgeye, yeterli miktarda ürünü sprey yardımıyla püskürtülür. Yaklaşık 2 dakika beklendikten sonra tek kullanımlık mendil yardımıyla temizlenir ya da isteğe bağlı suyla durulanır. Günde 1 defa uygulanması tavsiye edilir. Günlük kullanıma uygundur.

 

UYARILAR:

Haricen kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuz ile iletişime geçiniz. Hijyen açısından ürünü birden fazla kişi kullanmamalıdır. Yetişkinler içindir. S.K.T ve Parti No ambalaj üzerindedir.

 

BİLEŞENLER:

AQUA, ALLANTOIN, BISABOLOL, LACTIC ACID, LACTOBACILLUS, PROPOLIS EXTRACT, LYSINE, TOCOPHERYL ACETATE, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF EXTRACT, TETRASODIUM EDTA

 

ALLANTOIN

Allantoin, hücrelerin su tutma kapasitesini arttırıcı özelliğe sahiptir. Cildi nemlendirmesinden farklı olarak, ciltte bulunan suyun daha uzun süre tutulmasını bu sayede ise cildin daha genç ve ışıl ışıl görünmesini sağlar.

 

PROPOLİS

Zararlı virüs ve bakterilerin yok edilmesine yardımcı olduğu bilinen propolis, yetişkinler ve çocuklar tarafından bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için kullanılabilen doğal bir üründür. Mantarlara karşı da etkili olduğu bilinen propolis, tüm bunların yanında antioksidan ihtiyacının karşılanması için de kullanılabilir.

 

BİSABOLOL

Papatya yüzyıllardır tıbbi uygulamalarda kullanılmaktadır ve içeriğinde bulunan bisabolol doğal olarak cildin iyileşmesini hızlandırmaktadır. Bisabolol’un anti-iritan ve anti-enflamatuar özellikleri yanı sıra anti-bakteriyal ve anti-mikotik özellikleri bilinmektedir.

 

LAKTİK ASİT

Doğal bir peeling etkisine sahip olan bu asitler, ölü hücreleri temizleyerek cildin gözeneklerini açar.

 

TOCOPHEROL

Nemlendiricidir. Cildimizin koruma görevi ve nem bağlama özelliği artar. Cildimiz böyle daha dolgun ve genç gözükür.

Anti – Enflamatuar olarak akne ve yararlarda ki iltihabı söndürme yardım eder, fakat yarar izleri azaltmaz hatta daha belirgin bile yapar.

 

LYSİNE

Lysine, L-lisin antikoru içerir. Bu antikor, hormon ve enzim üretimini destekleyen bir amino asittir. Aynı zamanda kolajen oluşumunu ve doku tamirini de destekler.

 

GLİSERİN

Gliserin, cildi uzun süre nemli tutar ve her an yumuşacık olmasını sağlar. Cilde nem terapisi uygulayan gliserin, ince kırışıkların görünümünü azaltır ve yaşlanma belirtileriyle savaşır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüzü korur. Tenin pH dengesini korur ve böylece cilt tonunu eşitler, yüzü pürüzsüzleştirir.

 

CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT,

Papatya çiçeklerinin sarı-beyaz çiçek başları uçucu yağları, flavonları ve cumarinleri içerir. Papatya çiçeği özleri cilt üzerinde yumuşatıcı bir etkiye sahiptir ve yenilenmesini destekler.

 

MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF EXTRACT,

Antiviral ve antibakteriyel özelliklere sahip olan çay ağacı yağı, bakteri ve virüslerin vücuttan atılmasını sağlar. Ciltte oluşan akne, sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde etkilidir. Ciltteki yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Yaygın ve popüler bir probiyotik bakteridir. Bağırsak sağlığını iyileştirmek ve alerjileri bastırmak için kullanılmıştır.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!