Viapecia Pro-Magnium - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Magnium
Marka
:  

Eklem Ağrısı, Kramp, Huysuz Bacak Sendromu, Uyku Düzensizliği, Odaklanma

VIAPECIA PRO-MAGNIUM

Eklem Ağrısı, Kramp, Huysuz Bacak Sendromu, Uyku Düzensizliği, Odaklanma

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 yaş ve üzeri yetişkinlerin sabah kahvaltıdan 2 saat sonra 1 Saşenin 1 bardak su (200 ml) ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

BİLEŞENLER:

Sitrik asidin magnezyum tuzları (Magnezyum Kaynağı), Maltodekstrin (Mısır kaynaklı), Trikalsiyum Fosfat (E341iii), Magnezyum malat (Magnezyum Kaynağı), Lactobacillus acidophilus, Portakal Aroması, Piridoksin hidroklorür, Silikon dioksit (E 551), Sukraloz (E 955)

 

 

MAGNESYUM MALAT

Magnezyum malatın vücut tarafından emilimi ve dolayısıyla biyoyararlılığı yüksek bir magnezyum takviyesidir. Magnezyum malat; kan şekerinin dengelenmesi, migren, kronik ağrı ve depresyon gibi magnezyumun yararlı olduğu pek çok durum için güvenle kullanılabilir.

 

VİTAMİN B6

Proteinlerin ve glikojenin metabolizmasında görevleri bulunan B6 vitamini bu besin ögelerinin temel yapı taşlarına ayrıştırılarak vücutta kullanılmasına yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için gerekli olan proteinlerin sentezi için de B6 vitamini gereklidir.

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Yaygın ve popüler bir probiyotik bakteridir. Kolesterolü düşürmek, bağırsak sağlığını iyileştirmek ve alerjileri bastırmak için kullanılmıştır.

Uyarı: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!