Viapecia Pro-Slim Max - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Slim Max
Marka
:  

Zayıflama, Ödem Atma, Metabolizma Hızlandırma, Yağ Yakma

VIAPECIA PRO-SLIMMAX

Zayıflama, Ödem Atma, Metabolizma Hızlandırma, Yağ Yakma

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Sabah-Akşam 1’er tablet (Günde 2 Tablet) tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

 

BİLEŞENLER:

L-karnitin, Bromelain, Dolgu Maddesi: Maltodekstrin, Hacim Artırıcı: Mikrokristalin selüloz (E 460(i)), Topaklanmayı Önleyici: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E 470b), Stabilizör: Polivinil pirolidon (E 1201), Probiyotik Mikroorganizma: Lactobacillus Acidophilus, Topaklanmayı Önleyici: Silikon dioksit (E 551), Krom pikolinat.

 

 

L-KARNITIN

Kafein, metabolizma hızlandırıcı etksi ile L -Carnitine ile sinerjik etki gösterir,Atletik performans artışı, Kas yorgunluğunun azaltılması, Vegeteryan beslenme de kulalanılır.

 

BROMELAIN

Proteaz içeriği ile sindirimi kolaylaştırır. Fibrinoliz içeriği ile doku geçirgenliğini artırarak, ödemin kan dolaşımına geri emilimine teşvik eder.

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Sindirim sürecine yardım eder ve bu yüzden kilo verme aşamasında etkilidir,

17 İnsan ve 60 Hayvanda yapılan çalışmalarında Lactobacillus türlerinin kilo kaybına neden olduğu gözlenmiştir.

 

 

KROM PIKOLINAT

Aşırı şeker ve karbonhidrat isteğini baskılama/iştah kontrolü,Kan şekeri kontrolü,Tip II Diyabet , Bozulmuş glikoz toleransı (Prediyabetik), Hipoglisemi, Hiperkolesterolemi, Karaciğer sağlığını destekleyici, Kardiyovasküler koruma,Sporcu desteği, Metabolik sendrom konularında destekleyicidir.

Uyarı: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!