Viapecia Pro-Thistle - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Thistle
Marka

Karaciğer Yağlanması, Siroz,Hepatit, Zayıflama, Alkol, Sigara Tüketimi Sonrası Temizleme

VIAPECIA PRO-THISTLE

Karaciğer Yağlanması, Siroz,Hepatit, Zayıflama, Alkol, Sigara Tüketimi Sonrası Temizleme

 

KULLANIM BİLGİSİ:

11 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Sabah-Akşam 1’er Kapsül (Günde 2 Kapsül) tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarıanı aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

 

BİLEŞENLER:

Devedikeni Ekstresi, Silimarin, Enginar Ekstresi, Kapsül Bileşeni: Sığır Jelatini, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları (E 470b), Topaklanmayı Önleyici: Silikon dioksit (E 551).

 

DEVEDIKENI EKSTRESI

Deve dikeni en çok hepatit ve siroz gibi karaciğer rahatsızlıkları için kullanılsa da bitkinin bazılarının yüksek kolesterol, diyabet, göğüste yanma hissi, mide rahatsızlığı (dispepsi), akşamdan alkol sebebiyle kalma, safra kesesi sorunları, adet ağrısı, depresyon ve kanserin belirgin tipli hastalıklarını önlediğine veya tedavi ettiğine inanılmaktadır.

 

SILIMARIN

Silymarin, devedikeni tohumlarından alınan bir antioksidan bileşiktir. Vücuda ne gibi faydaları olabileceği belirsizdir, ancak bazen siroz, sarılık, hepatit ve safra kesesi bozuklukları gibi şeyler için doğal bir tedavi olarak kullanılır.

 

 

ENGINAR EKSTRESI

Enginar özünün ağızdan alınması mide bulantısı, kusma, gaz ve mide ağrısı gibi hazımsızlık semptomlarını azaltabilir. Bu faydaları görmek için 2 ila 8 haftalık tedavi gerekiyor gibi görünüyor. Kandaki yüksek kolesterol  (hiperlipidemi) üzerinde de etkisi söylenmektedir

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!