Viapecia Pro-Vassecon - Hes İlaç ve Kozmetik Anonim Şirketi
  • Text
Viapecia Pro-Vassecon
Marka

Dolaşım Sistemi, Kılcal Damar, Varis Tedavisi, Hemoroid

VIAPECIA PRO-VASSECON

Dolaşım Sistemi, Kılcal Damar, Varis Tedavisi, Hemoroid

 

KULLANIM BİLGİSİ:

18 yaş üstü bireylerde sabah ve akşam olmak üzere 1’er tabletin 1 bardak (200 ml) su ile tüketilmesi önerilir. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.

 

UYARILAR:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. Takviye Edici Gıdadır.

 

BİLEŞENLER:

Mikrokristalin selüloz E 460i, At Kestanesi Ekstresi, Tavşan Memesi Ekstresi, Gotu Kola Ekstresi, Üzüm Ekstresi, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470b), Lactobacillus acidophilus, Polivinilpirolidon (E1201), Silikon Dioksit (E 551), Ginkgo Ekstresi, D-alfa-tokoferil asetat(Vitamin E)

 

 

AT KESTANESI EKSTRESI

Vücutta biriken iltihapların atılmasına yardımcı olur. İçerisinde bulunan büzücü maddeler sayesinde akne ve sivilcelerden dolayı açılan gözeneklerin kapanmasına katkı sağlar. Yara izlerinin ve yaraların kapanmasında da kullanılabilir. Eklem ve kemiklerde ortaya çıkan romatizma ağrılarını dindirir.

 

TAVŞAN MEMESI EKSTRESI

Yüksek ateş durumlarında bitki kısa sürede önemli bir ateş düşürücü etki sağlamaktadır. Ayrıca varis, bacak ödemi, hemoroid, taş sökücü, böbrek kumu dökücü etkisi yanında sık ortaya çıkan bacak krampları tedavisinde tavşanmemesi bitkisi kullanılmaktadır.

 

GOTU KOLA EKSTRESI

Gotu Kola bitkisi K vitamini, Magnezyum, Kalsiyum ve Sodyum içerir. İltihap giderici özelliğe sahiptir. - Kemiklerdeki kolajen ve bağ dokuyu destekler. -Kan akımını güçlendirir ve bacaklarda varis, kılcal damar ve kan dolaşımı bozuklukları sonucu ortaya çıkan şişkinlikleri engeller.

 

ÜZÜM EKSTRESI

Üzüm ekstresi kolajeni arttırır. Bununla beraber kemik ve cilt sağlığını korur. Bilhassa yaşlanmanın önüne geçerek, ciltte oluşma olasılığı olan akne ve sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Bunun dışında vitamin eksikliğinden ötürü görülen deri ve saç dökülmesi adına birebir yarar sağlar.

 

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Yaygın ve popüler bir probiyotik bakteridir. Kolesterolü düşürmek, bağırsak sağlığını iyileştirmek ve alerjileri bastırmak için kullanılmıştır.

 

GINKO EKSTRESI

Ginkgo biloba, kan dolaşımını iyileştirir ve düzenler. Gözler, kulaklar ve bacakların; çok daha iyi işlev görebilmesine yardımcı olur. Alzheimer hastalığının seyrini yavaşlatmak, beyinde düşünmeyle ilgili problemlere neden olacak değişikliklere müdahale eder. Bir antioksidan görevi görebilir.

 

VITAMIN E

Yağda çözünen vitaminlerden bir tanesi olan E vitamini; cilt sağlığı, göz sağlığı ve hormonal düzen gibi pek çok alanda önemli görevlere sahip olan bir besin ögesidir. Aynı zamanda antioksidan özelliği bulunan vitaminlerden bir tanesi olan E vitamini bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de oldukça etkilidir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!